Przypominamy mieszkańcom że odpady na PSZOK będą przyjmowane wyłącznie z wypełnionym oświadczeniem. Każde oświadczenie jest weryfikowane na miejscu przez pracowników punktu. Podczas weryfikacji sprawdzane są również zaległości w opłatach za opady.

Szanowni Państwo,

Od dnia 02.02.2021 r. tj. wtorek otwarty zostaje Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Miasta Jordanowa, który zlokalizowany jest przy oczyszczalni ścieków „Wrzosy”, oś. Wrzosy 8. Punkt będzie czynny dla mieszkańców Miasta w każdy wtorek w godz. 9.00-13.00 i piątek w godz. 14.00-18.00.

Bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Burmistrz Miasta Jordanowa

Andrzej Malczewski

Do pobrania:

Do pobraniaOświadczenie doc Do pobraniaOświadczenie pdf

Do pobraniaZarządzenie BM 5.2021 ws. Regulaminu PSZOK pdf Do pobraniaRegulamin _PSZOK pdf